The Haze Karaköy Otel’de kahvaltı’nın keyfini çıkarın!

Karaköy’de merkezi bir konumda yer alan bu lüks otel, Galata Kulesi’ne yalnızca 350 metre mesafededir. Karaköy’de merkezi bir konumda yer alan bu lüks otel, Galata Kulesi’ne yalnızca 350 metre mesafededir. The Haze İstanbul, daha önce fırın olarak hizmet vermiş modern bir binayla, neo-klasik mimariye ve yüksek tavanlara sahip restore edilmiş bobin fabrikasını benzersiz mimari tarzda […]

Karaköy’de merkezi bir konumda yer alan bu lüks otel, Galata Kulesi’ne yalnızca 350 metre mesafededir.

Karaköy’de merkezi bir konumda yer alan bu lüks otel, Galata Kulesi’ne yalnızca 350 metre mesafededir. The Haze İstanbul, daha önce fırın olarak hizmet vermiş modern bir binayla, neo-klasik mimariye ve yüksek tavanlara sahip restore edilmiş bobin fabrikasını benzersiz mimari tarzda bir araya getirmiştir.

Otelin çatı terasında yer alan restoranı Mükellef Karaköy’de ödüllü şef tarafından hazırlanan benzersiz lezzetlerden oluşan zengin menü ve açık büfe kahvaltı servis edilir. Barda atıştırmalık ve kokteyllerin de tadını çıkarabilirsiniz.

The Haze İstanbul, Galata Köprüsü’ne yalnızca 250 metre, Karaköy Feribot İskelesi’ne 300 metre, tramvay ile Şişhane Metro İstasyonu’na 750 metre ve Atatürk Havalimanı’na 22 km mesafede konumlanmıştır.

Beyoğlu, yemek ile ilgilenen gezginler için harika bir seçenek.

Kaynak: Booking

Yorum

  1. Murat Temizer

    Harika bir otel. Karaköy’de kalmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın