Sağlıklı Kahvaltı Nasıl Olur?

Özellikle İstanbul başta olmak üzere büyük şehirlerde yaşayan insanlar olarak son yıllarda gerek iş hayatından gerekse yoğun yaşamın getirdiği yorgunluktan yeteri kadar beslenmeye dikkat edilmediği aşikar. Sağlıklı beslenmenin kenara bırakıldığı bu günlerde sağlıklı kahvaltıyı bırakın, standart günlük kahvaltıyı dahi çoğu zaman aksatılıyor. Profit All kanalından M. Yalçın Parmaksız sağlıklı beslenmenin sporla birlikte nasıl yapılacağını anlatarak, Sağlıklı kahvaltı […]

Özellikle İstanbul başta olmak üzere büyük şehirlerde yaşayan insanlar olarak son yıllarda gerek iş hayatından gerekse yoğun yaşamın getirdiği yorgunluktan yeteri kadar beslenmeye dikkat edilmediği aşikar. Sağlıklı beslenmenin kenara bırakıldığı bu günlerde sağlıklı kahvaltıyı bırakın, standart günlük kahvaltıyı dahi çoğu zaman aksatılıyor.

Profit All kanalından M. Yalçın Parmaksız sağlıklı beslenmenin sporla birlikte nasıl yapılacağını anlatarak, Sağlıklı kahvaltı nasıl olur? İdeal kahvaltı nasıl olmalı? Sağlıklı kahvaltı mekanları ? Kahvaltıda ne yemeli ? Sporcu kahvaltısı nasıl olmalı? Kahvaltılık tarifler? En iyi sağlıklı kahvaltı mekanları? Kahvaltı da protein ve karbonhidrat olarak hangi besinleri tüketmeli. İş yaşamında özellikle kahvaltının önemi nedir? Fit bir vücuda sahip olmak için sabah kahvaltısı nasıl olmalı? gibi sorulara videoda yanıt veriyor.

 

 

Yorum

  1. Yusuf Bilal AFACAN

    Merhaba,

    Sebzeli yumurta yapan mekanlar çok az. mekan bilgisini mesaj atabilir misiniz?

    Teşekkürler

Bir Cevap Yazın