Süt Yumurta Reçel

Muhlama, Fransız tostu ve köy kahvaltısı mekanı

Kadiköy’ün en uğrak kahvaltı mekanlarından olmasının bir sebebi de geniş kahvaltı menüsünün olması ve yörelere özel kahvaltı menülerinin olmasıdır. Mekanda tadabileceğiniz kahvaltılıklar mevsiminde ve taze olarak müşterilere özenle sunulmaktadır.

“Evimizde yediğimiz bu sağlıklı kahvaltının aynısından insanlara da ikram edelim, bir de üstüne para isteyelim bakalım ne olacak” diye düşünerek kurdukları ticari bir ev mutfağı olan Süt Yumurta Reçelin kahvaltı menüsü de bir hayli geniş. Amerikan kahvaltısı, Fransız kahvaltısı, Vegan kahvaltı, Ege kahvaltısı, Akdeniz kahvaltısı, Trakya, Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Anadolu ve çocuklar için farklı bir kahvaltı menüsü ile her kitleye hitap edecek türden.

Menüleri arasında kuymak, muhlama (mıhlama), Fransız tostu, yumurtalı omlet seçenekleri – ki bir hayli seçeneğiniz var – , pankek ve tost seçenekleriniz de var.

Mekanın ulaşımı oldukça kolay. Ancak araç ile gidecekseniz aracınızı yakın bir yere veya merkezdeki otoparklardan birine park etmenizde yarar var. Zira mekanın otoparkı yok.

2 kişilik ortalama kahvaltı fiyatı: 70TL

Nesi Meşhur?: Yöresel Anadolu Kahvaltıları

2 Kişilik Kahvaltı Fiyat Aralığı ve Mekan Özellikleri:

Bir Cevap Yazın

Ali Suavi Sokak 30
34714 İstanbul TR
Yol tarifi al