Öncü Köylüm | Seferihisar | İzmir

Öncü Köylüm, İzmir’in Seferihisar ilçesinde bulunan; açıkhavada kahvaltı keyfi yaşatan bir yer. Mekanın geniş bir alana yaygın olması, bahçeli ortamda çocuklu aileler için de oldukça uygun bir alternatif olmasını sağlıyor.

Kızartmaları ile öne çıkan Öncü Köylüm’ün kahvaltısında patlıcan ve biber kızartması, patates kızarması gibi seçeneklerin yanı sıra pişi ve tortu, menemen ve omlet gibi seçeneklere de sahipsiniz.

Serpme kahvaltı fiyatları 2017 yılı son döneminde kişi başı 30 TL.  Ekstralar olması durumunda fiyat haliyle artacaktır. Ancak bu kahvaltıya çayın sınırsız olması harika bir detay.

Kızartmaları odun ateşinde pişiren Öncü Köylüm’ün kahvaltı lezzetleri arasında sahanda sucuk, sahanda yumurta, söğüş tabağı, peynir tabağı, sigara böreği,gözleme çeşitleri,  haşlama yumurta,ev yapımı reçeller, bal, kaymak, tereyağı, yeşil zeytin, siyah zeytin ve yoğurtlu kızartma gibi seçenekleriniz de var. Dolayısıyla tüm bu menüyü pofuduk ekmek ile beraber gözünüzün önünde bulundurunca harika bir atmofer oluşuveriyor. 🙂

Nesi Meşhur?: Kızartmalar, yöresel köy kahvaltısı

2 Kişilik Kahvaltı Fiyatı: 70 TL

2 Kişilik Kahvaltı Fiyat Aralığı ve Mekan Özellikleri:

Bir Cevap Yazın

İzmir Seferihisar Yolu Bademler Çıkışı No: 56, Seferihisar
Yol tarifi al