Munchies Crèpe & Pancake

Pancake Mekanı

Munchies Crepe & Pancake. Eminiz ki pan cake denilince akla ilk gelen mekanlardan biridir bu mekan. Kadıköy’de bulunuyor ve yoğun şekilde müşterini ağırlıyor.

Özellikle hafta sonu kahvaltınızı yapmak istiyorsanız erken vakitlerden mekana gitmeniz de fayda var. Şunu da söyleyelim malzeme bittiği zaman servisleri de bitiyor. Buradan da gerçekten dillere destan bir mekan olduğunu anlayabilirsiniz.

Lezzetinden şüphe etmemek gerek.  Pancake, Pancake Burger, Kahvaltı Tabağı gibi çeşitleri mekanda bulabilirsiniz. Pancake servisi tatlı ve tuzlu şekilde Türk damak tadına uyum sağlayarak hazırlanıyor.

Mekana gitmeden önce bilmeniz gereken en önemli şey ise mekanın küçük olmasından dolayı sıra bekleme ihtimaliniz. Siz kahvaltınızı yaparken sırada bekleyenlerin olduğunu görmeniz kahvaltıyı rahat ve yavaş yapma durumunuzu etkileyebilir. mekan son sıralarda yoğun tercih edildiği için servislerde yoğun saatlerde aksamalar da mümkün. Ancak muhakkak denenmesi gereken mekanlarda listenize ilk sıralara koyabilirsiniz.

Ne’si Meşhur?: Ev Reçelleri, Pancake

2 Kişilik ortalama kahvaltı fiyatı: 80TL

2 Kişilik Kahvaltı Fiyat Aralığı ve Mekan Özellikleri:

Bir Cevap Yazın

Moda Cd. No:142 Kadıköy
Yol tarifi al