La Galetta

La Galetta Kafe , Bursa Serpme Kahvaltı

La Galetta olarak;

Yiyecek sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.      Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sağlıklı yaşamı desteklemek için hazırladığımız hafif salata tabaklarımızı, yeni eklenen tostlarımızı, çeşitli kahvaltı alternatiflerimizi, leziz yemeklerimizi beğeneceğinizi umuyor, en güzel buluşmaları yaşamanızı ve en unutulmaz anıları biriktirmeniz için sizleri La Galetta’ya bekliyoruz.

“İşimizi aşk ile yapıyoruz.”
Amatör ruhumuzu kaybetmeden ilk günkü heyecanımızla işimize tutkuyla bağlıyız. Sıcaklık ve samimiyetimizi içerisine katarak hazırladığımız tatlarımızı misafirlerimize daima en iyiyi sunmak için her geçen gün daha çok çalışıyoruz.
Güzel Lezzetler Asla Tesadüf Değildir.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.       Misyonumuz,       La Galetta olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonu.

 

*** İçerik mekan tarafından eklenmiştir ***

2 Kişilik Kahvaltı Fiyat Aralığı ve Mekan Özellikleri:

Bir Cevap Yazın