Ezineli Gurme | Koşuyolu

Gurme Serpme Kahvaltı

Ezineli Gurme, Çanakkale, Ezine, Bayramiç, Ayvacık ve Bozcaada yöresi başta olmak üzere, bölge iklim kuşağında üretilmiş olan, lezzet farkını ilk tadımda hissedebileceğiniz yöresel tatlarla kahvaltı keyfinize hitap ediyor. Yörenin olmazsa olmazları, peynir ve zeytinyağı müşteriler için vazgeçilmezlerden.

Geleneksel aile üretimini benimsemiş olan mekan sahipleri, organik ve taze lezzetleri müşterilerine sunuyor. Yöresel lezzetleri daima ön planda tutmak mekanın en önemli prensipleri arasında yer alıyor. Siz de organik, sağlıklı, leziz kahvaltıları tercih etmek, şehrin kalabalıklığından bir süre uzaklaşmak istiyorsanız, hafta sonunu Ezineli Gurme’de geçirebilirsiniz.

Mekanın kahvaltı menüsü Ezineli Gurme Serpme ve Gurme Kahvaltı tabağından oluşuyor. Ayrıca lor peynirli sahanda yumurta ve otlu omlet severler için de tercih edilebilir mekanlar arasında ilk sıralarda yerini alıyor.

Üsküdar’ın Koşuyolu kahvaltı mekanları arasında farkını hissettiren mekan kar beyazı peynirinden tutun bir çok ürününü Ezine’den getiriyor. İnek sütünden, koyun yoğurduna, keçi peynirinden, manda kaymağına kadar birçok köy lezzetini burada bulabilirsiniz.

İki kişilik ortalama kahvaltı fiyatının 60TL olduğu mekan sabah 8’de hizmet vermeye başlıyor.

Hafta sonu kahvaltınızı Ezine lezzetleri ile değerlendirmek isterseniz Ezineli Gurme; Koşuyolu’nda, Ali Dede Caddesi 9 Numarada.

Ne’si Meşhur?: Süt Reçeli, Ezine Peyniri, Serpme Kahvaltı  ,Otlu Gözleme.

2 kişilik ortalama kahvaltı fiyatı: 60TL

2 Kişilik Kahvaltı Fiyat Aralığı ve Mekan Özellikleri:

Bir Cevap Yazın