Çakmak Kahvaltı Salonu

Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı

Mekanda kahvaltı kültürü denilince akla gelen herşeyi bulmanız mümkün. Konumundan dolayı özellikle hafta sonu yoğun bir kalabalıkla karşılaşmanız mümkün. Şunu ekleyelim kısa bir süre sıra bekledikten sonra enfes bir kahvaltı önünüzde olacak.

Peynir çeşitleri, bal kaymağı, menemen çeşitleriyle müşterilerin gönlünde taht kurmuş vaziyette. Ayrıca eski ve taze kaşar, Erzincan tulumu, beyaz peynir, süzme yoğurt, domates, salatalık, zeytin, sahanda yumurta, menemen, sosis ve kavurma gibi birçok seçeneğiniz bulunuyor. Üstelik kavurması Erzincan’dan 🙂

Mekan bir aile işletmesi olduğu için aile bireyleri temizliğe de oldukça titiz yaklaşmaya gayret gösteriyor. Masanıza oturmadan masanın kolonya dökülerek silinmesi bunun güzel örneklerinden biri.

Beşiktaş’ta BKM’nin karşısında Akmaz Çeşme sokağında bulunmasından dolayı özellikle üniversite öğrencilerinin uğrak mekanı olan bu mekan her daim kalabalık olmasıyla da dikkat çekiyor.

Mekan haftasonu dolu olabiliyor erkenden gitmekte fayda var. Ancak hafta içi vaktiniz varsa denenecek mekanlar arasına almanızda fayda var 🙂

İki kişi gidildiğinde ortalama 50 TL – 60 TL gibi bir hesap ödemek mümkün.

Ne’si Meşhur?: Bal Kaymak, Kavurmalı Yumurta, Kaşarlı Menemen, Peynir Çeşitleri, Yoğurt, Çingene Salatası

2 Kişilik Kahvaltı Fiyat Aralığı ve Mekan Özellikleri:

Bir Cevap Yazın

Cihannüma Mah., Akmaz Çeşme Sk. 20/A
Yol tarifi al