Cafe Nar | Rumeli Hisarı

Rumeli Hisarı Boğaz Kenarı

Hisar semtinin Boğaz’a bakan köşelerinden birinde, tarihi bir eser olan eski Edward’s binasında konumlanmış Nar Cafe. Katların özel günler için ayrılmasına olanak sağlayarak, toplantı, iş toplantısı, doğum günü ve bekarlığa veda gibi özel günler için güzel bir alternatif yaratıyor.

Cafe Nar aynı zamanda İstanbul boğazında ve boğaz manzaralı kahvaltı yapmak isteyenlerin uğrak mekanlarından. Ancak trafik gürültüsü hisar semtinin olumsuz taraflarından.

Kahvaltı menüsüne değinecek olursak; kahvaltı tabakları yiğit, idil, demet ve beril isimlerinden oluşuyor ve her tabakta birbirine yakın ama farklı alternatifler mevcut. Bu isimlerin altında ise Londra, İzmir, Amsterdam ve NewYork kahvaltı çeşitlerini bulabiliyorsunuz.

Ayrıca kahvaltının olmazsa olmazlarından çayı da es geçmeyelim. Çay kahvaltı tabaklarına dahil değil.

Kahvaltıdaki diğer yiyeceklerde ise omletlerden peynirlere, menemen çeşitlerinden ithal peynirlere, pırasalı ve kıymalı börek çeşitlerinden reçel çeşitlerine seçeneklerin bir hayli fazla. Egg benedict sevenler için de Cafe Nar iyi bir alternatif olarak gözüküyor.

Hafta sonları kahvaltıda buraya gideceseniz önceden rezervasyon yapmanızı tavsiye ediyoruz. Zira sıra ilerleyen saatlerde artabiliyor.

Vale: Mevcut

Nesi Meşhur?: Londra Kahvaltısı, New York Kahvaltısı, Amsterdam kahvaltısı, İzmir Kahvaltısı, Otlu omlerler

2 kişilik ortalama kahvaltı fiyatı: 90TL

2 Kişilik Kahvaltı Fiyat Aralığı ve Mekan Özellikleri:

Bir Cevap Yazın

Yahya Kemal Cd. 16, Rumeli Hisarı, Sarıyer
Yol tarifi al