Beşiktaş Kahvesi

Kahvaltı, Kahve ve Nargile Mekanı

Beşiktaş Kahvesi, Beşiktaş’ta kahvaltı mekanı arayanlar için kahvaltıcılar sokağının hemen üstünde yer alan ve mekan içi konsepti ile ilgi çeken bir yer. Daha önce Alaybeyi sokakta hizmet veren, şuan ise kahvaltıcılar sokağının hemen üstündeki hattat Tahsin sokak’ta hizmetine devam eden ve sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar neredeyse yaklaşık 20 saat hizmet veren bir cafe.

Mekanın daimi müşteri kitlesi oluşmakla beraber, yeni müşteriler de kazanmaya devam ediyor. Bunun nedenleri arasında sağladığı hizmet ve geciktirilmeyen siparişler. Üstelik mekan sahibinin farklı olmayı vizyon edinmesi de bunda etkisi yüksek.

Neyse biz asıl konumuz olan kahvaltıya gelelim 🙂 Beşiktaş, kahvaltı semti olarak hafızalarda yer edinmiş durumda. Beşiktaş kahvesi de son dönemde artan popülerliği ile bu mekanlardan biri haline gelmiş durumda. Kahvaltı tabağının yanı sıra serpme kahvaltı hizmeti de veren Beşiktaş Kahvesi’nde ürünleri tek tek de seçebiliyorsunuz.

Genel kahvaltı menüsünde; kahvaltı tabağı, serpme kahvaltı, omlet çeşitleri, menemen çeşitleri, gözleme, pişi, tos ve daha birçok seçeneğiniz var.

Serpme Kahvaltı; Sahanda yumurta (çırpılmış da isteyebilirsiniz), bal, kaymak, tereyağı,yeşil zeytin, siyah zeytin, salam jambon, peyaz peynir, kaşar peyniri, çeçil peyniri, domates, salatalık, reçeller, nutella, patates kızartması, pişi ve 1 termos çay.

Sahanda Yumurta; Sahanda yumurta, beyaz peynirli, kaşarlı, kavurmalı, patatesli, sahanda soslu sosis, sahanda sucuk tava.

Menemen Çeşitleri; Sade menemen, kaşarlı menemen, beyaz peynirli menemen, sucuklu menemen ve kavurmalı menemen.

Pişi Çeşitleri; Sade pişi, kaşarlı pişi, nutellalı pişi.

Gözleme Çeşitleri; Beyaz peynirli gözleme, patatesli gözleme, kavurmalı kaşarlı gözleme, nutellalı gözleme.

Tost Çeşitleri; Kaşarlı tost, beyaz peynirli tost, karışık tost ve pastırmalı cheddarlı tost.

Tüm bu kahvaltılıkların yanı sıra patates kızartması, paçanga böreği sigara böreği gibi seçenekleriniz de mevcut

Mekan’ın iç ve dış alanı mevcut. İç kısım oldukça geniş. Arkadaşlar ile toplu kahvaltı yapmak için de ideal. İş buluşmaları ya da aile kahvaltısı için de ideal. Şık veya salaş giyim için uygun. mekanın çalışanları ise iyi niyetli ve cana yakın.

Beşiktaş Kahvesi, Çarşı’da Ihlamurdere caddesine girdiğinizde Vodafone sokağının 20 mt içerisinde yer alıyor.

2 Kişilik ortalama kahvaltı fiyatı 70 TL

2 Kişilik Kahvaltı Fiyat Aralığı ve Mekan Özellikleri:

Bir Cevap Yazın

Sinanpaşa Mh. , Hattat Tahsin Sk. No: 17/A Beşiktaş
34022
Yol tarifi al