Kahvaltimekanlari.com web sayfamızda kahvaltı kültürüne sahip insanların en çok tercih ettiği mekanların yanı sıra yeni açılan veya yeteri kadar bilinmeyen ancak kahvaltısı güzel olan mekanların da gösterimi yapılmaktadır.

Mekanlar editörlerimiz tarafından denenmiş ve kısa yorumlar ile listelenmiştir. Restoranın da burada bulunmasını isteyen Mekan sahipleri ‘Mekan Ekleme‘ sayfasından mekanı ücretsiz olarak ekleyebilir.

Taşınma ve Dekorasyon Değişiklikleri

İşletme veya restoran sahibi olarak mekanınızın gerek menüsü gerekse başka bir içeriğindeki değişikliklerden dolayı artık mevcut olmayan bir içeriğin kaldırılması için lütfen kahvaltimekanlaricom@gmail.com  adresinden bizimle iletişime geçiniz.

Öne Çıkarılanlar Listesi

Öne çıkarılan listesi ücretli olup Anasayfa’da arama kısmının hemen altında görüntülenmektedir. Ayrıca şehir ve menü fark etmeksizin tüm aramaların en üstünde görüntülenir. Site ziyaretçileri bu mekanları, aradıkları mekanların bile üzerinde görür.

Reklam ve Sponsorluklar

Mekan tanıtımları, fiyatlandırma politikaları ve benzeri kahvaltı organizasyonları için lütfen İşletmeler Sayfası ‘ndaki yönergeleri takip ediniz. Ek bilgi ve detaylar için; kahvaltimekanlaricom@gmail.com adresinden mail yolu ile bize ulaşabilirsiniz.