Anadolu Yakası Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları (Ekim 2018 Derlemesi)

Anadolu yakası kahvaltı mekanları özellikle açık alanda kahvaltı keyfini en iyi yaşamak isteyenlerin ilk tercihlerinden. Ayrıca İstanbul’un gerek boğaz kenarı gerekse bahçeli alanda kahvaltı yapmak isteyenlerin de ilk seçenekleri arasında. Biz de hangi mekanın hangi nedenlerle seçebileceğini sizin düşüncelerinize bırakarak bazı mekanları aşağıda sıralamak istedik. 1. Pattis Kitchen “Her saatte kahvaltı” mottosu ile akşama kadar […]

Anadolu yakası kahvaltı mekanları özellikle açık alanda kahvaltı keyfini en iyi yaşamak isteyenlerin ilk tercihlerinden. Ayrıca İstanbul’un gerek boğaz kenarı gerekse bahçeli alanda kahvaltı yapmak isteyenlerin de ilk seçenekleri arasında.

Biz de hangi mekanın hangi nedenlerle seçebileceğini sizin düşüncelerinize bırakarak bazı mekanları aşağıda sıralamak istedik.


1. Pattis Kitchen

“Her saatte kahvaltı” mottosu ile akşama kadar kahvaltı yapma imkanına sahip olduğunuz Pattis’de dünyanın birçok çeşit kahvaltısını yapabilirsiniz. Mekan  sadece 30m2 olsa da kahvaltı seçenekleriniz bir o kadar fazla.

Pattis Kitchen mekanından daha fazla detay →


coffee-and-shop-kadikoy-moda-kahvalti

2. Cafe and Shop

Kahvaltı menüsünde ev reçelleri, ballı kaymak, omlet çeşitleri, sahanda yumurta veya menemen, peynir çeşitleri ile çok zengin bir kahvaltı bulunuyor. Mekanın bahçesi de mevcut.

Cafe & Shop mekanından daha fazla detay→


3. Zapata Moda

Sıcak altenatifleri oldukça geniş bir mekan. Şarküteri bölümü de olduğu için seçeneğiniz bir hayli fazla. Pişi de var 🙂

Zapata Moda mekanından daha fazla detay→


coffee-and-shop-kadikoy-moda-kahvalti

4. Juliet Rooms and Kitchen

Kahvaltıyı sakin bir sokakta sessizce yapmak istiyorsanız işte orası tam da burası. Ayrıca yemekten sonra enfes tatlılarını kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Juliet Kitchen mekanından daha fazla detay→


bocek-cafe

5. Böcek Cafe

Mekan biraz küçük olsa da kahvaltıya minimalist yaklaşımı oldukça güzel yapıyor. 2-3 kişilik arkadaş ile gitmek için gayet uygun bir mekan.

Böcek Cafe mekanından daha fazla detay→

 


Anadolu Yakası Kahvaltı Mekanları

Bir Cevap Yazın